Kontakty

Slovenské elektrárne Česká republika, s.r.o.

Praha – Staré Město
Revoluční 724/7
PSČ 110 00

Slovenské elektrárne, a.s. – organizační složka
Vinohradská 2828/151
130 00  Praha 3

Slovenské elektrárne, a.s. – organizační složka
Sokolská tř. 1263/24
702 00  Moravská Ostrava a Přívoz

Zákazníci typu maloodběr a domácnost:
t: +420 725 490 029
t: +420 727 928 001

Martin Kumpan
vedoucí organizační složky

t: +420 222 191 328
martin.kumpan@seas.sk

Mariusz Paszanda
zástupce vedoucího organizační složky

t: +420 606 488 059
mariusz.paszanda@seas.sk

ČECHY A SEVERNÍ MORAVA

Ivan Matula
key account manager

m: +420 606 043 320
ivan.matula@seas.sk

Roman Korzec
key account manager

m: +420 724 789 617
roman.korzec@seas.sk

Daniel Vaca
key account manager

m: +420 724 816 871
daniel.vaca@seas.sk

Petr Řehoř
key account manager

m: +420 727 973 539
petr.rehor@seas.sk

Miroslav Štefek
key account manager

m: +420 727 800 241
miroslav.stefek@seas.sk


ČECHY A JIŽNÍ MORAVA

Petr Kožina
key account manager

m: +420 725 757 552
petr.kozina@seas.sk


KONTAKTY PRO POSTUPNÝ NÁKUP

Martin Kocera
specialista back office

m: +420 608 400 393
martin.kocera@seas.sk

Marek Eliáš
portfolio manager

m: +420 606 760 449
marek.elias@seas.sk

Marta Poláková
back office specialist

m: +420 725 896 754
marta.polakova@seas.sk

Ivo Schaumann
back office specialist

m: +420 725 324 742
ivo.schaumann@seas.sk

Ilona Fárková
back office economist

m: +420 727 928 001
ilona.farkova@seas.sk

Vladimíra Dekařová
back office economist

m: +420 725 848 485
vladimira.dekarova@seas.sk

Petr Vitásek
back office economist

m: +420 727 839 854
petr.vitasek@seas.sk

Jana Mikesková
back office economist

m: +420 725 896 755
jana.mikeskova@seas.sk

Daniel Vaca

m: +420 724 816 871
daniel.vaca@seas.sk