Na predaj: Kaštieľ v Jaslovských Bohuniciach

20.07.2015
Možnosti zdieľania:
Slovenské elektrárne predávajú historický kaštieľ, ktorý v r. 2001 prešiel rozsiahlou rekonštrukciou a prístavbou SPA centra.

Slovenské elektrárne, a.s., spoločnosť skupiny Enel, ponúkajú na predaj budovu Kaštieľa v obci Jaslovské Bohunice. Objekt bol postavený v roku 1787 vtedajším majiteľom okolitých pozemkov grófom Dezasse Ferenc. V roku 2001 prešiel rozsiahlou rekonštrukciou, v rámci ktorej bola realizovaná prístavba SPA centra, ktorého súčasťou je bazén s protiprúdom, šatne, sauna a masážne priestory.

Celková podlahová plocha objektu je 3 732 m2. Ubytovacie kapacity sú dimenzované na 27 lôžok vrátane tzv. prezidentského mezonetového apartmánu. Kapacitu je možné rozšíriť o ďalších 8 lôžok. Každá izba má k dispozícii osobitné WC, sprchu, vaňu, TV a telefón.

V objekte sa nachádzajú reštauračné priestory so zimnou terasou s celkovou kapacitou 65 miest, espresso bar s kapacitou 35 miest, salónik s kapacitou 14 miest   a recepcia . Budova kaštieľa je vybavená EPS systémom, bezpečnostno-signalizačným zariadením ako aj podlahovým kúrením. V zmysle vypracovaného energetického certifikátu spadá objekt do kategórie C. Je vhodný na organizáciu firemných akcií, svadieb, školení a pod.

Okolie Kaštieľa predstavuje rozsiahly park anglického typu s dláždenými cestami a vlastným parkoviskom. K romantickej atmosfére Kaštieľa veľkou mierou prispieva aj nočné osvetlenie parku, ciest a parkoviska. Oplotenie parku je z kameninového stavaného plotu, ktorý smerom k obecnému parku prechádza do štýlového kovaného oplotenia. V blízkosti Kaštieľa sa nachádza tiež obecný rybník s možnosťou rybolovu, nový prírodný amfiteáter, kryté klimatizované haly s tenisovými kurtmi, jazdecký areál a broková strelnica.

V prípade záujmu kontaktujte:

Ján Mikula
Head of Real Estate

t: 00421 2 5866 3379
m: 00421 910 673 841
jan.mikula@enel.com

phone-handsetlocationmagnifiercrossarrow-right