Štafetový beh "Mochovce run"

Štafetovým behom spoločne oslavujeme vyše 20 rokov prevádzky Mochoviec a podporujeme spustenie nových blokov.

Oganizujeme druhý ročník štafetového behu Mochovce Run a pozývame naň všetkých kolegov, ktorí si radi zabehajú v dobre naladenej spoločnosti a aj takýmto spôsobom chcú deklarovať podporu čistej výrobe elektriny v jadrových elektrárňach. Vítaní sú aj pracovníci našich dodávateľov, ale aj obyvatelia z okolia elektrárne Mochovce, ktorým záleží na znižovaní našej uhlíkovej stopy. Príďte vydať niečo zo svojej energie a dobiť si svoje batérie!

Súťažíme 13. júna

Ak sa chcete zúčastniť, zaregistrujte svoj tím na tejto stránke alebo príďte na predštartovú registráciu vo štvrtok 13. júna o 14:00 h. Na štart 800-metrovej trate sa postavíme o 14:30.

Záver druhého ročníka Mochovce Run je o 16:00.

Štvorčlenné družstvá

Štvorčlenné družstvá odbehnú desať úsekov dlhých osemsto metrov. Každý bežec musí odbehnúť aspoň jedno kolo a po odbehnutí kola musí bežca vystriedať iný súťažiaci z jeho zaregistrovaného tímu. Časový bonus jednu minútu dávame za každé kolo, ktoré odbehne žena.

Každý účastník dostane tričko MOCHOVCE RUN. Tri víťazné tímy získajú vecné ceny a špeciálna cena je pripravená pre najlepšie oblečený tím.

Zabehajte si s množstvom energie, hudby a zábavy!

phone-handsetlocationmagnifiercrossarrow-right