Ukážte sa v lepšom svetle 2016

22.09.2016
Možnosti zdieľania:
Nezmeškajte a podporte dobrú vec v ďalšom kole zamestnaneckého grantového programu! Hlasovať môžete do 9. októbra 2016.

Ešte nikdy nebolo také jednoduché zasadiť sa za správnu vec! Spustili sme pre vás možnosť hlasovať v rámci 4. ročníka Zamestnaneckého grantového programu Ukážte sa v lepšom svetle. Vyberte si jeden z 22 projektov a zahlasujte zaň. Projekty, ktoré budú mať najväčšiu podporu, získavajú grant až do výšky 2 500 eur.

Tisíce dobrovoľníkov z firiem a z verejnosti sa každý rok zapájajú do najväčšieho podujatia firemného dobrovoľníctva nielen na Slovensku, ale aj v strednej Európe – Naše Mesto. V tomto roku sa do podujatia zapojilo aj viac ako 530 firemných dobrovoľníkov zo Slovenských elektrární, ktorí 10. a 11. júna menili k lepšiemu tvár našich miest a obcí. Skrášľovali parky a verejné priestory, upravovali zariadenia škôl a škôlok, venovali sa obnove športovísk, cyklotrás alebo pamiatok. Projekty neboli vyberané náhodne. Ambasádori projektov – zamestnanci elektrární, dlhodobo spolupracujú s občianskymi združeniami, školami, škôlkami alebo samosprávami v mieste kde pracujú alebo žijú.

Druhé kolo grantovej výzvy Ukážte sa v lepšom svetle 2016 dáva možnosť prehĺbiť existujúcu spoluprácu cez dlhodobejšie projekty. V tomto roku sa nám do programu prihlásilo 22 projektov. O podpore tých, ktoré splnili formálne aj obsahové kritériá podpory, môže verejnosť hlasovať na tejto stránke až do 9. októbra. V rámci grantovej výzvy podporíme celkovo 7 projektov.

phone-handsetlocationmagnifiercrossarrow-right